Serious Sam

Forum o Serious Sam


#1 2008-05-18 11:47:09

Draconito

Administrator

Zarejestrowany: 2008-05-18
Posty: 17
Punktów :   

Recenzja Serious Sam Pierwsze Starcie

Już na początku gry wita nas logo uśmiechniętej bomby dając nam tym samym do zrozumienia, że nie należy jej traktować zbyt poważnie i że humor będzie spełniał w niej dość istotną rolę. No dobrze, co dalej? Ustawiamy klawiszologię, poziom trudności i zaczynamy. Pierwsza rzecz, która przykuwa uwagę to punkty - za zabicie przeciwnika uzyskuje się pewną ich ilość, jednak to ile ich otrzymamy nie nadaje się tak naprawdę do niczego, chyba tylko po to, aby po skończeniu gry pokazać kolegom, ile się ugrało na danym poziomie trudności. Fabuła związana jest z pradawnym Egiptem tak więc akcja umiejscowiona została w świecie gdzie niepodzielnie królują monumentalne i niezwykle tajemnicze piramidy. Gracz przemierza kolejne obszary w poszukiwaniu różnych artefaktów z przeszłości, które to mogą mieć związek (a jakże by!!!) z kosmitami.
Arsenał poważnego Sama jest (jak przystało na bohatera którego głównym zadaniem jest zbawić świat) dość poważny, zaczyna się co prawda niewinnie - nóż, pistolet, podwójny pistolet, strzelba czyli popularny shotgun i dwururka. Po jakimś czasie dostaniemy jednak do rąk nieco mniej typowe i o wiele potężniejsze środki siania masowej zagłady. Oprócz konwencjonalnych, obecnych w większości tego typu gier broni, znajdziemy na przykład Tommy Gun - słynny karabin gangsterów z lat 30-tych, czy też minigun - 6-ciolufowe działko obrotowe, kładące większość przeciwników trupem. Kolejna broń to rakietnica, bardzo przydatna na niewygodnie umiejscowione stwory, np. na wieżach, murach, itd. Następnie dochodzimy do granatnika - duża siła rażenia połączona z szybkostrzelnością (!!!) daje niezłe rezultaty. Przedostatnia zabawka to poczwórne działo laserowe, żywcem wyjęte z Gwiezdnych Wojen, wydające nawet podobny dźwięk.

Offline

 

#2 2008-11-13 18:58:14

Krys

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-13
Posty: 1
Punktów :   

Re: Recenzja Serious Sam Pierwsze Starcie

Dzisiaj szukając modów do SS natrafiłem na to forum. Było takie opuszczone (tylko admin zarejestrowany) więc postanowiłem coś napisać. A więc mam pytanie gdzie mogę pobrać fajne mody do SS pierwsze starcie?? Z góry dzięki.

Offline

 
odwiedziło nas osób

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.puszczamroku.pun.pl www.narutoninjawars.pun.pl www.tibiamod.pun.pl www.daikirai.pun.pl www.tvnmajka.pun.pl